top of page
Asmeninis prekės ženklas

Asmeninio prekės ženklo fotografija

Tai įvaizdinių fotosesijų paslauga verslininkams, kūrėjams, smulkioms įmonėms,

kuri padeda atskleisti autentiškos asmenybės bruožus ir siekiamą formuoti stilių.

Ši fotografija suteikia galimybę reprezentuoti savo veiklos sritį pristatant Jūsų paties unikalią asmenybę bei patirtį.  Jūsų asmeninio prekės ženklo nuotraukos suteikia Jūsų verslui ne tik autentiškumo bei išskirtinumo, tačiau taip pat kalba ir apie Jūsų verslo profesionalumą.

Kokybiški, stilingi, šiuolaikiški ir iškalbingi vizualai – tai Jūsų sėkmingo prekės ženklo atspindys. 

Agnė-4.jpg

01

Padeda pasakoti istoriją

Jūsų patirtį atspindinčiomis nuotraukomis reprezentuodami savo veiklą, suteikiate galimybę savo potencialiam klientui per keletą akimirkų pažinti Jus. Kuo tikresnį, nuoširdesnį įvaizdį formuojate, tuo asmeniškesnį ryšį su savo klientais sukuriate, o tai padeda Jūsų verslui augti.  

01

02

Pakelia profesinį įvaizdį į kitą lygį.

Reprezentuodami savo verslą kokybiškais vizualais, kuriate teigiamą pirmąjį įspūdį savo potencialiems klientams, leidžiate suprasti, jog rūpinatės savo verslo įvaizdžiu, investuojate į jį.  

Asmeninis prekės ženklas fotosesija
02
Asmeninis prekės ženklas, portretas

03

Išskiria iš kitų savo srities profesionalų.

Autentiškos asmeninio prekės ženklo fotografijos padeda išsiskirti iš kitų panašios srities profesionalų, kadangi jos ne tik pristato siūlomą produktą ar paslaugą, bet ir perteikia verslo kūrėjo filosofiją, vertybes, stilių, patirtį. 

03

04

Padeda kitiems lengviau įsiminti.

Autentiškos, unikalios nuotraukos yra vienas paveikiausių būdų pristatyti savo veiklą, kadangi vizualas įsimena daug lengviau ir atmintyje išlieka ilgiau nei vien tekstas. 

PC_Viktorija-6.jpg
04
05
Asmeninis prekės ženklas fotografija

05

Stiprina patikimumo įspūdį.

Potencialus klientas palankiau žiūri į Jūsų produktą ar paslaugą ir yra linkęs pasitikėti Jūsų prekės ženklu, jei jaučiasi Jus pažįstantis. 

Prekės ženklas
Asmeninio prekės ženklo fotografija

„Tu taip pat esi prekės ženklas.“ 

 

Ši Marc Ecko citata puikiai nusako kam yra skirta asmeninio prekės ženklo fotografijos paslauga. Ji skirta kiekvienam iš mūsų, nes mes visi kuriame tam tikrą savo prekės ženklą. Kad ir kokia veikla beužsiimtume, mes visuomet siekiame pabrėžti geriausius savo asmenybės bruožus. Norime išsiskirti, atkreipti į save dėmesį, palikti kitiems įsimintiną teigiamą įspūdį. Mūsų formuojamas asmeninio prekės ženklo įvaizdis gali tiesiogiai paveikti asmeninės karjeros ar atstovaujamo verslo pasiekimus.  

bottom of page