top of page

Apie mane

Asmeninis prekės ženklas fotografė

Aš – Eglė. Esu baigusi fotografijos studijas, tačiau dar  būdama studente pradėjau domėtis ir asmeninio prekės ženklo kūrimo tema. Taip atradau Lietuvoje tuo metu dar visai naują verslo fotografijos kryptį, kurią per keletą metų išgryninau ir dabar su džiaugsmu pristatau Jums! 

Savo fotografiniame kelyje esu išbandžiusi įvairias sritis, nuo vestuvių bei šeimos fotografijos iki produktų, interjerų ir architektūros. Tačiau vis dėlto supratau, jog didžioji mano aistra fotografijoje yra žmonių portretai ir nuotraukos, kuriose atsiskleidžia ne tik jų grožis, bet ir asmenybė, gyvenimo būdas ar įvaizdis profesinėje srityje. Taip gimė mano pačios prekės ženklas Brand You Photo, kurio tikslas yra įgalinti individus pasakoti savo asmeninio prekės ženklo istoriją autentiškų ir išraiškingų vizualų pagalba.  

Man nuotraukose svarbiausia kokybė, estetika bei emocija. Siekiu, jog mano klientai jaustųsi jaukiai ir atsipalaidavę prieš objektyvą. Tikiu, kad tada natūraliai atsiskleidžia geriausios žmogaus savybės. Esu atidi, empatiška ir komunikabili, todėl gebu įsiklausyti ir stengiuosi suprasti kiekvieno kliento individualius poreikius bei lūkesčius, o tai padeda tinkamai ir profesionaliai įgyvendinti klientų sumanymus.  

Tikiu autentiškumo trauka, o

nuotraukos – vienas iš būdų atskleisti savo autentišką asmenybę tikslinei auditorijai.

bottom of page